Eren Bakıcı Fan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Eren Bakıcı Fan

Erenciysen Üye olursun!

AnasayfaAnasayfa  PortalPortal  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Süpersiniz Hepsi

2 posters
YazarMesaj
ErEn-Ji AdMiN
En ErEn-Ji AdMiN EzGi
ErEn-Ji AdMiN

Eren'i ne kadar seviyosun? : eren bnm işim
Hepsiden kimi seviyosun? : valla hep slk deniyo takılmış ağızlarına bi kere ama ben \'Ern-Ji\' diyorum

Süpersiniz Hepsi Empty
MesajKonu: Süpersiniz Hepsi   Süpersiniz Hepsi Icon_minitimePaz Nis. 06, 2008 12:46 am

Geçen hafta Kral TV’den ‘Yılın Grubu’ ödülü kazanan Hepsi Grubu, TV dünyasında da doğru durmuyor. Pazar akşamı ünlü ağabeyleriniablalarını, programlara büyük paralar yatıran yayıncıları fena bozdular

Bunun adı resmen büyük sürprizdir. Eren Bakıcı [23], Cemre Kemer [22], Yasemin Yürük [21] ve Gülçin Ergül’den [22] oluşan Hepsi’nin oynadığı ‘Hepsi Bir’ dizisi, 3.7 reyting ile AB grubunda bile tepelerde dolaştı. Hatta Bülent Ersoy’a canlı yayından mektup gönderen İbrahim Tatlıses’ten daha çok izlendiler. Pazar akşamı 20.00’de ekrana geldiği zaman, karşısında Lig TV’de şampiyonu belirleyecek dört maçın canlı yayını vardı. Normal kanallarda ise; TRT 1’de Stadyum, atv’de İbo Şov, Star TV’de ‘Popstar Alaturka’nın dışında ‘İngiliz Hasta’ [Kanal 1] ve ‘Macera Avcıları Hindistan’da’ [Kanal D] gibi görülmeye değer iki film vardı... Sonuçta ‘Hepsi Bir’ mucizeyi yarattı. Hadi Türkiye genelinde çoluk çocuk izledi diyelim, AB grubunda bu kadar izlenmesine ne diyorsunuz?
https://erenbakicifanclubu.yetkin-forum.com
Gülçin-Ji Tuğçe
En GüLçİn-Ji AdMiN
Gülçin-Ji Tuğçe

Eren'i ne kadar seviyosun? : Eren değil.Gülçin[im]e bitiyorum!
Hepsiden kimi seviyosun? : Gülçin,Gülçin ve Gülçin!

Süpersiniz Hepsi Empty
MesajKonu: Geri: Süpersiniz Hepsi   Süpersiniz Hepsi Icon_minitimeSalı Nis. 08, 2008 4:21 am

Harika bişey.Ama bu show tvdeykndi.Atv de ii olmadı.HEPSİ 1 YENİDEN SHOW'A GEÇ!
http://gulcinergulfanlari.forumotion.com/

Süpersiniz Hepsi
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Hepsi 1'den Sonra...